TS Podbeskidzie III – Przełom Kaniów 5:1 (2:1)

W pierwszym sparingu w przerwie zimowej drużyna Przełomu uległa na wyjeździe zespołowi Podbeskidzia III 5:1. Jedyną bramkę dla Kaniowa zdobył Grzegorz Maron. Ten sam zawodnik był bliski strzelenia drugiej bramki, jednak piłka po jego strzale odbiła się od słupka.

Trener Wiesław Kucharski nie mógł skorzystać w tym spotkaniu ze sporej grupy zawodników, a kadra Przełomu liczyła 15 graczy. O ile w pierwszej połowie dotrzymywaliśmy kroku niezwykle wybieganej i szybkiej ekipie z Bielska-Białej, o tyle w drugiej odsłonie naszym zabrakło siły. Trudno się dziwić, jesteśmy na początku przygotowań, a za naszymi zawodnikami dwa tygodnie ciężkich treningów, szczególnie tych czwartkowych z trenerem personalnym. Jednak ten mecz kontrolny był niezwykle pożyteczną jednostką treningową, która z pewnością zaprocentuje w niedalekiej przyszłości.

Kadra Przełomu w dzisiejszym spotkaniu:
Rafał Twardowski, Kamil Owczarz – Piotr Bąk, Wojciech Czulak, Wojciech Kubies, Marcin Jaszek, Kornel Ryszka, Krzysztof Jarosz, Grzegorz Maron, Damian Woźniak, Błażej Kłoda, Mateusz Grygierzec, Patryk Ciućka, Łukasz Zdeb, Robert Jurczyga

Plan zajęć na najbliższy tydzień:

Poniedziałek – godzina 20:30 – hala w Kaniowie
Czwartek – godzina 17:30 – sala gimnastyczna w Kaniowie – zajęcia z trenerem personalnym
Piątek – godzina 19:30 – orlik w Bestwinie
Sobota (godzina zostanie podana) – sparing LKS Brzeźce (tyska A klasa)