Remisem 2:2 zakończył się mecz seniorów z Pasjonatem Dankowice. Po raz kolejny na boisku oglądaliśmy drużynę Przełomu walczącą oraz zaangażowaną w grę. Kto by pomyślał przed sezonem, że w dwumeczu z Pasjonatem nasz zespół zdobędzie 4 punkty?

Z pewnością na długo w pamięci pozostanie gol zdobyty przez Kamila Górę z okolic 40 metra! A wszystko zostało nagrane przez dron Plik z bramką TUTAJ.  Do przerwy kaniowski zespół sensacyjnie prowadził 2:0 po bramkach Krzysztofa Kocierza i wspomnianego powyżej Kamila. W drugiej części spotkania goście przeważali,  a nasz zespół próbował gry z kontrataku. W 56 minucie zawodnik Pasjonata otrzymał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę. Niestety ten fakt jeszcze bardziej zmobilizował przyjezdnych, którzy strzelili dwie bramki i ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2.

Wielkie brawa dla naszej drużyny, która po raz kolejny zagrała bardzo dobry mecz. A kolejny już w sobotę, gdzie w wyjazdowym spotkaniu powalczymy o punkty z Sokołem Wola. Początek meczu o godzinie 13:30.