W niedzielę seniorzy Przełomu rozegrali drugie spotkanie kontrolne. Przeciwnikiem Kaniowa był przedstawiciel oświęcimskiej „A” klasy, LKS Piotrowice.

Nasza drużyna szybko objęła prowadzenie w tym spotkaniu po pięknym strzale z dystansu Kamila Góry. Drugi kwadrans spotkania przyniósł wyrównanie, jednak z minuty na minutę rysowała się coraz większa przewaga kaniowskiej drużyny. W drugiej części meczu gospodarze tylko dwukrotnie poważniej zagrozili naszej bramce. Gra toczyła się głównie na połowie boiska zespołu z Piotrowic. Zespół Przełomu miał dużo sytuacji do zdobycia bramki, jednak zawodziła skuteczność lub strzał lądował na poprzeczce. W okolicach 70 minuty rzut karny dla naszej drużyny wykonywał Kamil Góra, bramkarz obronił uderzenie, ale wobec dobitki Damiana Woźniaka był już bezradny. 

Kolejny mecz nasz zespół rozegra w przyszłą niedzielę, a przeciwnikiem będzie Soła Rajcza – czołowy zespół żywieckiej „okręgówki”. Mecz ten zostanie rozegrany na sztucznej murawie boiska w Ustroniu o godzinie 17.

LKS Piotrowice – LKS Przełom Kaniów 1:2 (1:1)
Bramki: Kamil Góra, Damian Woźniak

Skład Przełomu: 
Kamil Owczarz – Wojciech Czulak, Łukasz Zdeb, Wojciech Kubies, Damian Klimczak- Mateusz Grygierzec, Marek Faruga, Patryk Ciućka, Damian Woźniak – Kamil Góra, Volodymyr Zavadka oraz Rafał Twardowski, Tomasz Jacher, Dawid Ćwiek, Dariusz Siwek