Drodzy uczestnicy Turnieju oraz Kibice!

W sobotę, podczas turnieju, zarząd klubu przeprowadzi dobrowolną zbiórkę na operację  kontuzjowanego Szymona Janeczko – zawodnika drużyny juniorów LKS Przełom Kaniów.

Szymon ma 16 lat i należy do wiodących zawodników naszej drużyny juniorów. Podczas jednego z ostatnich treningów doznał poważnej kontuzji . Przeprowadzony rezonans magnetyczny potwierdził najgorszy scenariusz- całkowicie zerwane więzadło przednie krzyżowe – ACL. W jego lokalizacji towarzyszące znaczne luźne pasma tkankowe. Łąkotka przyśrodkowa z pionowo przebiegającą szczeliną pęknięcia, kontaktującą się z dolną powierzchnią stawową łąkotki. Wiązadła piszczelowe pogrubiałe w części głębokiej, z obecnością płynu.

Szacunkowy koszt tej skomplikowanej operacji wynosi około 20 tysięcy złotych. Koszty zawierają operację, rehabilitację oraz wizyty lekarskie.
Okażmy po raz kolejny wielkie serce i wspólnie pomóżmy Szymonowi odzyskać pełną sprawność, aby mógł wrócić do uprawiania swojej ukochanej dyscypliny sportu i reprezentowania naszego klubu w rozgrywkach ligowych! 

Podczas Turnieju w godzinach 8-15 będzie można okazać swoje wsparcie wrzucając dobrowolną kwotę do puszki. Za każde wsparcie z serca dziękujemy!

Szczegóły dotyczące Turnieju —> TUTAJ