W sobotnie południe drużyna seniorów wzięła udział w turnieju w Malcu, gdzie mecze rozgrywane były 2×30 minut. Kaniowska ekipa zmierzyła się ze Zgodą Malec oraz Orłem Witkowice.

Kadra seniorów, ze względu na lekkie kontuzje oraz pracę zawodową, liczyła zaledwie 12 zawodników, w tym 4 graczy testowanych. W pierwszym spotkaniu zremisowaliśmy z Orłem Witkowice 2:2, przegrywając do przerwy 0:2. Obie bramki dla Kaniowa zdobył testowany zawodnik.

W drugim spotkaniu przegraliśmy ze Zgodą Malec 0:4. Gospodarze tego dnia byli bezkonkurencyjni, bowiem chwilę wcześniej pokonali Witkowice aż 7:1. Ostatecznie Przełom zajął 2 miejsce w turnieju. Gospodarze zawodów wybrali z każdej drużyny najlepszego zawodnika, a w naszym zespole był to testowany zawodnik – zdobywca dwóch bramek.

Kadra Przełomu na dzisiejsze mecze:
Kamil Owczarz – Wojciech Czulak, testowany zawodnik, testowany zawodnik, testowany zawodnik – Marek Faruga, Dariusz Siwek, Patryk Nazim, Łukasz Zdeb – Volodymyr Zavadka, testowany zawodnik

Kolejny mecz Przełom rozegra w Kaniowie w najbliższy czwartek o godzinie 18:30. Przeciwnikiem będzie dzisiejszy rywal – Zgoda Malec.