W czwartkowym pojedynku sparingowym drużyna Przełomu przegrała ze Zgodą Malec 2:4 (0:1). Bramki dla Przełomu zdobyli: Dariusz Siwek (1:1) i Damian Woźniak (2:4).

Pierwsza połowa spotkania to istna dominacja naszego zespołu. Można było policzyć na palcach jednej ręki wyjścia Malca ze swojej połowy. Kaniowski zespół miał co najmniej pięć stuprocentowych szans na strzelenie bramki, w tym pojawiły się sytuacje sam na sam z bramkarzem rywala. Gdy wydawało się, że pierwsza odsłona zakończy się bezbramkowym remisem, jedyny groźniejszy atak Malca zakończył się dla nich golem. W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana, a błędy w naszej obronie zostały zamienione na bramki dla gości. Przełom odpowiedział jednym trafieniem.

Pomimo wyniku, który jak wiadomo nie jest najważniejszy w sparingowych potyczkach, można być zadowolonym z gry naszej ekipy, w której pojawiło się pięciu testowanych zawodników.  Kolejne spotkanie – o ile pozwoli na to aura – odbędzie się już w najbliższą sobotę. Kolejnym sparingowym rywalem będzie ligowy przeciwnik, Zapora Wapienica. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:30.

Skład Przełomu:
Rafał Twardowski – Wojciech Czulak, Testowany zawodnik, Testowany zawodnik, Dariusz Siwek – Testowany zawodnik, Marek Faruga, Damian Woźniak, Patryk Ciućka – Kamil Góra, Testowany Zawodnik 0raz Łukasz Zdeb, Volodymyr Zavadka, Mateusz Grygierzec, Testowany zawodnik