Drużyna seniorów, w swoim ostatnim meczu rundy jesiennej, pokonała na własnym boisku Żar Międzybrodzie Bialskie 2:1 (0:0). Obie bramki dla Przełomu zdobył Norbert Foks (w tym jedną z rzutu wolnego).

W pierwszej połowie obserwowaliśmy na boisku absolutną dominację Przełomu, jednak brakowało szczęścia oraz skuteczności pod bramką Żaru. Na dodatek strzał z „wapna” wykonywany przez Kamila Górę wylądował na poprzeczce. W drugiej połowie goście śmielej ruszyli do ataku, ale to nasz zespół zdobył bramkę. Goście po kilku minutach odpowiedzieli celnym trafieniem i było 1:1. Na szczęście, w końcówce spotkania świetnym strzałem z 20 metrów z rzutu wolnego popisał się Norbert Foks i trzy punkty zostały w Kaniowie. Brawo drużyna!

Podsumowanie rundy jesiennej w wykonaniu seniorów niebawem na naszej stronie klubu.