W trzecim meczu sparingowym nasza drużyna seniorów pokonała na wyjeździe przedstawiciela wadowickiej okręgówki, Hejnał Kęty 3:2. Wszystkie bramki dla Przełomu zdobył Patryk Wójtowicz.

W meczach kontrolnych wynik nie jest najważniejszy, jednak zawsze cieszy fakt, kiedy pokonuje się drużynę z wyższej klasy rozgrywkowej. Nasza drużyna zagrała dobre spotkanie, a szczególnie pierwszą połowę, po której prowadziła 3:1 i miała przewagę w posiadaniu piłki, konstruowaniu akcji oraz w oddawaniu strzałów na bramkę. W tej części meczu należy odnotować obroniony rzut karny przez Dawida Grabskiego (po dobitce gospodarze zdobyli bramkę). W drugiej połowie padła jedna bramka dla Hejnału, który za wszelką cenę chciał odwrócić losy spotkania. Ta sztuka mogła się udać pod koniec meczu, jednak piłka po strzale „z wapna” tym razem wylądowała na poprzeczce. Nasz zespół również miał swoje okazje, lecz ostatecznie mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Przełomu.

Przed naszą drużyną jeszcze jedno spotkanie sparingowe. Przełom w najbliższą sobotę na własnym boisku zmierzy się z Groniem Bujaków. O godzinie rozpoczęcia meczu poinformujemy w najbliższym czasie.

Hejnał Kęty – Przełom Kaniów 2:3 (1:3)
Bramki: Patryk Wójtowicz – 3