TERMINARZ

BIELSKA „A” KLASA
Runda jesienna sezonu 2021/2022

 

I kolejka
14 sierpnia ( Sobota), godz. 17
LKS Ligota – Przełom Kaniów
Wilamowice-Kobiernice
Rotuz Bronów – Pisarzowice
Zamek Grodziec – Orzeł Kozy
Hecznarowice – KS Bystra
15 sierpnia (Niedziela)
LKS II Czaniec – Zapora Wapienica godz. 11:00
Międzybrodzie – KS Międzyrzecze godz. 16:00

II kolejka
21 sierpnia (sobota), godz. 17:00
Soła Kobiernice – LKS II Czaniec
Pisarzowice – Wilamowice
Orzeł Kozy – Rotuz Bronów
KS Bystra – Zapora Wapienica
Hecznarowice – Międzybrodzie
22 sierpnia  (niedziela) godz. 16:00
Przełom Kaniów – Zamek Grodziec
KS Międzyrzecze – LKS Ligota

III kolejka
28 sierpnia (sobota) godz. 17:00
Rotuz Bronów – Przełom Kaniów godzina 13:00 !
Zamek Grodziec – KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica – Kobiernice
Wilamowice – Orzeł Kozy
LKS Ligota – Hecznarowice
29 sierpnia (niedziela) 
LKS II Czaniec – Pisarzowice godz. 11:00
Międzybrodzie – KS Bystra godz. 16:00

IV kolejka 
4 września (sobota) godz. 17:00
Hecznarowice – Zamek Grodziec
Pisarzowice – Zapora Wapienica
Orzeł Kozy – LKS II Czaniec
KS Bystra – Soła Kobiernice
5 września (niedziela) godz. 16:00
Przełom Kaniów – Wilamowice
KS Międzyrzecze – Rotuz Bronów
Międzybrodzie – LKS Ligota

V kolejka
11 września (sobota) godz 16:00
LKS Ligota – KS Bystra
Zamek Grodziec – Międzybrodzie
Wilamowice – KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica – Orzeł Kozy
Rotuz Bronów – Hecznarowice
12 września (niedziela)
LKS II Czaniec – Przełom Kaniów godz. 11:00
Soła Kobiernice – Pisarzowice godz. 16:00

VI kolejka
18 września (sobota) godz. 16:00
Przełom Kaniów – Zapora Wapienica

Orzeł Kozy – Soła Kobiernice
LKS Ligota – Zamek Grodziec
Hecznarowice – Wilamowice
KS Bystra – Pisarzowice
19 września (niedziela) godz. 16:00
KS Międzyrzecze – LKS II Czaniec
Międzybrodzie – Rotuz Bronów

VII kolejka
25 września (sobota) godz 16:00
Zamek Grodziec – KS Bystra
Wilamowice – Międzybrodzie
Rotuz Bronów – LKS Ligota
Pisarzowice – Orzeł Kozy
Zapora Wapienica – KS Międzyrzecze
26 września (niedziela)
Soła Kobiernice – Przełom Kaniów godz. 16:00
LKS II Czaniec – Hecznarowice godz. 11:00

VIII kolejka
2 października (sobota) godz. 15:00
LKS Ligota – Wilamowice
KS Bystra – Orzeł Kozy
Zamek Grodziec – Rotuz Bronów
Hecznarowice – Zapora Wapienica
3 października (niedziela) godz. 15:00
Przełom Kaniów – Pisarzowice

KS Międzyrzecze – Soła Kobiernice
Międzybrodzie – LKS II Czaniec

IX kolejka
9 października (sobota) godz 15:00
Orzeł Kozy – Przełom Kaniów

Rotuz Bronów – KS Bystra
Pisarzowice – KS Międzyrzecze
Zapora Wapienica – Międzybrodzie
10 października (niedziela)
LKS II Czaniec – LKS Ligota godz. 11:00
Soła Kobiernice – Hecznarowice godz. 15:00

X kolejka
16 października (sobota) godz 15:00
KS Bystra- Przełom Kaniów

Hecznarowice – Pisarzowice
Rotuz Bronów – Wilamowice
Zamek Grodziec – LKS Czaniec II
LKS Ligota – Zapora Wapienica
17 października (niedziela)
KS Międzyrzecze – Orzeł Kozy
Międzybrodzie – Soła Kobiernice

XI kolejka
23 października (sobota) godz. 15:00
Orzeł Kozy – Hecznarowice
Wilamowice – KS Bystra
Pisarzowice – Międzybrodzie
Zapora Wapienica – Zamek Grodziec
24 października (niedziela) 
Przełom Kaniów – Pisarzowice godz. 15:00

LKS II Czaniec – Rotuz Bronów
Soła Kobiernice – LKS Ligota

XII kolejka
30 października (sobota) godz 15:00
Hecznarowice – Przełom Kaniów

Wilamowice – LKS II Czaniec
KS Bystra – KS Międzyrzecze
LKS Ligota – Pisarzowice
Zamek Grodziec – Soła Kobiernice
Rotuz Bronów – Zapora Wapienica
31 października (niedziela) godz. 15:00
Międzybrodzie – Orzeł Kozy

XIII kolejka
6 listopada (sobota) godz. 14:00
Pisarzowice – Zamek Grodziec
Orzeł Kozy – LKS Ligota
Zapora Wapienica – Wilamowice
7 listopada (niedziela) 
Przełom Kaniów – Międzybrodzie godz. 14:00

LKS II Czaniec – KS Bystra godz. 11:00
KS Międzyrzecze – Hecznarowice godz. 14:00
Soła Kobiernice – Rotuz Bronów godz. 14:00