Nie zamieściłem informacji po ostatnim meczu naszej drużyny, więc teraz krótka informacja i zapowiedź najbliższej kolejki.
W sobotę graliśmy w Pisarzowicach z Pionierem i nie był to udany wyjazd. Przegraliśmy 3:0. Bramki padły w 10, 65 i 73 minucie.
Skład: Patryk Ciućka, Wojciech Kubies, Marcin Janeczko (B), Wojciech Czulak (70′ Szymon Rączkowski), Kamil Pawłuszkiewicz, Marek Faruga, Patryk Nazim (70′, Arkadiusz Laszczak), Kamil Góra, Damian Woźniak, Paweł Wilczak (80′ Daniel Mirowski), Dariusz Siwek (C)
Przed nami kolejny trudny mecz, może nawet najtrudniejszy w tej rundzie, ponieważ udajemy się do lidera, GLKS Nacomi Wilkowice II, który do tej pory odniósł 4 zwycięstwa i zaliczył jeden remis.
Poproszony o zbiorczy komentarz trener Zbigniew Wierzgoń, tak się wypowiedział: Chcemy zapomnieć, że graliśmy z Pisarami. Byli na naszej połowie może z trzy razy w 1 połowie…tak dobrze grających moich zawodników chciałbym zawsze widzieć, ale ta skuteczność ???…. Zapomnijmy o tym meczu!!! Wilkowice II w niedzielę (mecz o godz. 11) zapewne będą wzmocnione zawodnikami z jedynki, bo ci grają w sobotę… Na pewno powalczymy, bo punkty potrzebne są nam jak tlen.