O Klubie Sponsora

Decyzją Zarządu Klubu, powstanie Klubu Sponsora nastąpiło w listopadzie 2020 roku. Poniżej przedstawiamy słowo od zarządu Klubu, informacje na temat Klubu oraz zasady przystąpienia.

Szanowni Państwo

Działalność LKS Przełom Kaniów cieszy się już ponad 70-letnią tradycją w naszym lokalnym środowisku. Jako społeczni działacze klubu staramy się dla dobra społeczeństwa Kaniowa, w jak najlepszy sposób kultywować tę tradycję stawiając za priorytet szkolenie dzieci, młodzieży, a także prowadzenie drużyn seniorów i oldbojów. W sumie w naszym klubie obecnie trenuje blisko 150 zawodników, w tym około 90 zawodników z drużyn skrzatów, żaków, orlików, młodzików, trampkarzy oraz juniorów.

Dzięki dotacji pozyskiwanej z Urzędu Gminy Bestwina oraz Ministerstwa Sportu, a także pomocy prywatnych podmiotów i innych sponsorów, możemy realizować nasze cele i założenia. W tym roku, dzięki środkom przekazanym przez Urząd Gminy w Bestwinie, murawa naszego głównego stadionu poprzez jej modernizację uległa znaczącej poprawie.

W poprzednich latach, dzięki pomocy sponsorów, zakupiliśmy stadionową elektroniczną tablicę wyników sportowych wraz z zegarem, zostało zmodernizowane nagłośnienie obiektu sportowego, zakupiliśmy sprzęt sportowy i stroje sportowe dla zawodników, jak również odnowiliśmy ogrodzenie wokół boiska oraz wykonaliśmy społecznie szereg prac poprawiających funkcjonalność i estetykę stadionu.

Obecny rok przyniósł nam awans drużyny seniorów do ligi okręgowej, a także powstanie po wielu latach jakże potrzebnej drużyny juniorów. W klubie zatrudnionych jest obecnie 4 trenerów,
którzy przekazując podopiecznym swoją zdobytą piłkarską wiedzę starają się, aby szkolenie drużyn odbywało się  na jak najwyższym poziomie sportowym.

Mając na uwadze potrzebną sukcesywną poprawę infrastruktury obiektu sportowego, zakup niezbędnego sprzętu sportowego umożliwiającego prowadzenia odpowiednich szkoleń piłkarzy,
który z pewnością przyczyni się do zdeterminowania zawodników do jeszcze lepszego zaangażowania się w swój piłkarski sportowy rozwój i tym samym radość kaniowskich kibiców z sukcesów odnoszonych przez drużyny klubu, prosimy Was jako społeczni działacze klubu o możliwe wsparcie. Pragniemy reaktywować Klub Sponsora LKS Przełom Kaniów, który pomoże nam, a przede wszystkim naszej sportowej społeczności w jeszcze lepszym działaniu dla dobra wspólnego.

 

 

 

Zasady wejścia do Klubu Sponsora

W celu wejścia do Klubu Sponsora LKS Przełom Kaniów, przygotowaliśmy dla Państwa trzy możliwe do wykupienia symboliczne Karty Sponsora:

– karta brązowa – 500 zł (baner na stadionie)
– karta srebrna – 1000 zł (baner na stadionie, logo na afiszach meczowych, wolny wstęp na mecze seniorów)
– karta złota – 1500 zł (baner na stadionie, logo na afiszach meczowych, wolny wstęp na mecze seniorów, logo na stronie klubu, logo na kalendarzu klubowym w cenie)

Podane ceny są kwotami rocznymi, wpłaconymi jako darowizna na działalność statutową klubu. W nawiasie zaznaczyliśmy możliwości reklamowe oferowane dla Państwa dla każdej z Kart.
Ponadto każdy posiadacz Karty Sponsora zostanie przedstawiony przez spikera  na każdym meczu rozgrywanym przez drużynę seniorów na naszym stadionie.
Dla wszystkich posiadaczy Karty Sponsora zarząd klubu corocznie zorganizuje wspólne spotkanie w siedzibie klubu.

Szanowni Państwo. W imieniu zawodników oraz osób, którym dobro klubu leży głęboko w sercu – prosimy Was o wsparcie. Państwa wsparcie może okazać się kluczowym projektem mającym na celu utrzymanie i rozwój LKS „Przełom” Kaniów dla lokalnego społeczeństwa.

Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za okazaną pomoc.

 

                                                                         Ze sportowym pozdrowieniem,
                                                                                   
                                                                                         Zarząd Klubu

 

LKS Przełom Kaniów
ul. Batalionów Chłopskich 23
43-514 Kaniów
TEL: 730089316 (Prezes Grzegorz Wieczorek)
E-mail: biuro@przelomkaniow.info
Strona internetowa:
www.przelomkaniow.info
NIP:
6521372316

KRS: 0000145457
Nr konta bankowego: 79 8453 0002 0000 0736 2000 0010