Przełom Kaniów – Zapora Wapienica

28 sierpnia 2022 | 16:00
Stadion LKS Przełom Kaniów

Podsumowanie

W drugim meczu ligowym nasza drużyna seniorów zdobyła komplet punktów. Tym razem Przełom pokonał u siebie Zaporę Wapienica 3:1 (1:1). Bramki dla Kaniowa zdobyli: Konrad Markiel – 2 oraz Kamil Góra.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście, którzy później mogli podwyższyć wynik, jednak nie wykorzystali rzutu karnego. Gdy wydawało się, że do przerwy nasz zespół będzie przegrywał, do wyrównania strzałem z dystansu doprowadził Konrad Markiel. W drugiej połowie dołożyliśmy dwa trafienia, które przesądziły o końcowym rezultacie. Należy jednak przyznać, że zwycięstwo nie przyszło łatwo, a grająca przez większość meczu w dziesiątkę drużyna gości wysoko zawiesiła poprzeczkę. Cieszymy się ze zdobycia 3 punktów i już myślimy o kolejnym pojedynku z KS Bystra!