Zamek Grodziec – Przełom Kaniów

20 sierpnia 2022 | 17:00
Stadion Zamek Grodziec

Podsumowanie

W sobotnie popołudnie nasza drużyna rozgrywała pierwszy mecz ligowy w sezonie 2022/2023. Po dobrym spotkaniu nasza drużyna pokonała na wyjeździe Zamek Grodziec 2:0 (2:0). Bramki dla Przełomu zdobyli: Marcin Bęben (z rzutu wolnego) oraz Marek Faruga.

Pierwsza bramka dla naszego zespołu padła w 10 minucie, druga pięć minut przed zejściem na przerwę. Optyczną przewagę posiadał Przełom, jednak gospodarze również stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do strzelenia bramki. Najważniejsze, że przewaga wypracowana w pierwszej połowie okazała się wystarczająca i odnieśliśmy ważne zwycięstwo w inauguracyjnym spotkaniu.

Kolejny mecz nasz zespół rozegra na własnym boisku w niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 16:00. Przeciwnikiem Przełomu będzie Zapora Wapienica. Zapraszamy!

Skład Przełomu:
Dawid Grabski – Wojciech Czulak, Wojciech Kubies, Konrad Markiel – Marek Faruga, Damian Marek, Tomasz Drewniak, Patryk Nazim, Marcin Bęben (90′ Patryk Ciućka) – Szymon Dunat (75′ Tomasz Jacher), Kamil Góra

Venue

Dworska, Belweder, Grodziec, gmina Jasienica, powiat bielski, województwo śląskie, 43-386, Polska