W sobotnim spotkaniu rozegranym w Lędzinach nasza drużyna seniorów przegrała z aktualnym liderem rozgrywek 5:0 (2:0). Pomimo ostatecznego wyniku, możemy pochwalić kaniowskich zawodników za pełne zaangażowanie przez cały mecz. O ile w dwóch poprzednich spotkaniach w drugiej połowie zagraliśmy słabo, o tyle w starciu liderem widać było znaczną poprawę, która – mamy nadzieję – zaprocentuje w kolejnych meczach.

Początek meczu zdecydowanie należał do gospodarzy, którzy już w 9 minucie prowadzili 2:0. Zapowiadał się pogrom, natomiast MKS kolejną bramkę strzelił dopiero w 55 minucie. Gospodarze ostatecznie dołożyli jeszcze dwa trafienia. Nasz zespół mógł pokusić się o honorowe trafienie, ale trzeba uczciwie przyznać, że szans ku temu nie było zbyt wiele.

Tak jak już zostało napisane powyżej, można mecz przegrać, pod warunkiem, że drużyna zostawi serce na boisku. A tak właśnie było w spotkaniu z Lędzinami. Kolejne spotkanie rozegramy w najbliższą sobotę w Bieruniu. Początek meczu o godzinie 17:00.