W kolejnym spotkaniu ligowym drużyna Przełomu spotkała się z Piastem Bieruń Nowy. Była wielka szansa na pierwsze punkty ligowe, ponieważ do 70 minuty prowadziliśmy 1:0…

W pierwszej połowie oba zespoły miały swoje okazje do zdobycia bramki, jednak tego dnia bramkarze spisywali się bardzo dobrze. Druga część spotkania znakomicie rozpoczęła się dla kaniowskiej drużyny, bowiem w 54 minucie, po faulu w polu karnym na Przemysławie Szczypce, bramkę z „wapna” zdobył Kamil Góra. Chwilę później mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje do podwyższenia wyniku, niestety tym razem zabrakło szczęścia i precyzji w wykończeniu. Gospodarze wyrównali w 70 minucie meczu, a w ostatnim kwadransie dołożyli jeszcze dwie bramki.
Należy pochwalić nasz zespół za dobrą grę oraz wyróżnić bramkarza Kamila Owczarza za bardzo dobry występ między słupkami naszej bramki.