W kolejnym spotkaniu ligowym drużyna Przełomu spotkała się ze znanym rywalem z boisk A klasy, Pionierem Pisarzowice.

Mecze pomiędzy tymi drużynami były zwykle bardzo zacięte. Tym razem również tak było, ale dopiero od…10 minuty, kiedy to przegrywaliśmy już 2:0. Później oba zespoły toczyły wyrównaną walkę, a kontaktowe trafienie zanotowaliśmy w 32 minucie po bardzo ładnym strzale wykonanym przez Grzegorza Marona. W drugiej części spotkania byliśmy bardzo blisko wyrównania, jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał Patryk Ciućka. W ostatnich minutach postawiliśmy wszystko na jedną kartę, ale to do gospodarzy uśmiechnęło się szczęście w 89 minucie, kiedy to ustalili wynik sobotniego pojedynku.

W następną sobotę nasz zespół czeka wyjazd do Bojszów na mecz z miejscowym GTS, aktualnym wiceliderem naszej grupy. To spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.