W niedzielnym spotkaniu ligi okręgowej nasza drużyna seniorów przegrała z Pisarzowicami 1:6. Pomimo starań na boisku nie mieliśmy żadnych szans z równorzędnym rywalem. Zaangażowanie było, ale bez treningów nie zrobimy nic.

„Wybornie to spotkanie rozpoczęli piłkarze z Kaniowa. Już w 5. minucie Surwiłłę pokonał Marek Faruga. Radość z prowadzenia trwała jednak dziesięć minut, kiedy do wyrównania strzałem, bezpośrednio z rzutu rożnego, bramkarza zaskoczył Michał Strzeżoń. Miejscowi ledwo wznowili grę z środka boiska, a po chwili ponownie musieli wyciągać piłkę z siatki. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maciej Budkiewicz. To nie koniec strzelania w premierowej odsłonie gry, gdyż w 33. minucie po raz drugi dał o sobie przypomnieć Strzeżoń.

Kolejne trafienie padło w 68. minucie, wówczas Buckiego pokonał Wojciech Kasolik. W końcowym fragmencie gry goście zaaplikowali dwie bramki. Wpierw w 86. minucie rzut karny pewnie wyegzekwował Kasolik, a w doliczonym czasie gry wynik ustalił Strzeżoń.” – beskidzkapilka.pl

Wynik meczu nie jest zaskoczeniem, bez odpowiedniej frekwencji na treningach nie da się grać w okręgówce.