Takiej dominacji na boisku w wykonaniu naszej drużyny seniorów nie widzieliśmy od bardzo dawna. Podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego zagrali świetne spotkanie, remisując z Piastem Bieruń Nowy 1:1 (0:0). Bramkę dla Przełomu zdobył na początku drugiej połowy Krzysztof Jarosz.

Już od kilku spotkań możemy zauważyć duży postęp w grze seniorów Przełomu. Walka o każdą piłkę, coraz większa pewność na boisku i zaangażowanie przez pełne 90 minut meczu – taką drużynę ogląda się z wielką przyjemnością. Jedyne co zabrakło w sobotnie popołudnie, to niestety skuteczność. Ten mecz powinien zakończyć się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Jednak pamiętajmy, że często takie mecze można również przegrać, dlatego z zadowoleniem przyjmujemy kolejny punkt w lidze okręgowej. Oby tak dalej!

Z powodu kontuzji nie zagrał nowy nabytek drużyny Bartłomiej Konieczny, który jednak był z drużyną i przekazywał wiele cennych uwag i spostrzeżeń.

Pomeczowe wypowiedzi:
Trener Wiesław Kucharski: Mamy bardzo duży niedosyt po tym meczu. Powinniśmy wygrać to spotkanie i to wysoko, ponieważ mieliśmy ku temu wiele okazji. Nawet rywal przyznał po końcowym gwizdku sędziego, że dawno nie było drużyny, która tak ich zdominowała.

Bartłomiej Konieczny: Zagraliśmy dobry mecz. Gdyby liczyć tylko sytuacje bramkowe to powinno być 8:2. Piłka jest jednak nieprzewidywalna i szacunek dla chłopaków za to, że mimo wszystko tego meczu nie przegraliśmy. W myśl zasady ” niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Jeśli w kolejnych meczach będziemy grać z taką determinacją, konsekwencją to jestem spokojny o kolejne punkty, o pełne pule. Dziwię się, że ta drużyna jest w takim miejscu. Jestem z nimi od tygodnia i jestem mile zaskoczony. Jeśli będę gotowy do gry to boję się, że mogę zaniżyć poziom chłopaków (śmiech). Znamy swoje zalety i wady. Tych pierwszych będzie coraz więcej, a tych drugich coraz mniej.