Kolejne wyjazdowe spotkanie nie poszło po myśli naszych seniorów. Po dobrej pierwszej połowie i słabej drugiej odsłonie meczu, przegraliśmy z miejscowym Orłem 3:1 (0:1). Jedyną bramkę dla Przełomu zdobył Norbert Foks.

– Pierwsza połowa toczyła się pod nasze dyktando. Mogliśmy zamknąć mecz, ale nie wykorzystaliśmy karnego (w pierwszej połowie po strzale Wojciecha Czulaka piłkę obronił bramkarz Orła). A na drugą połowę nie wyszliśmy z szatni. Orzeł to ciekawa drużyna, choć w pierwszych trzech kwadransach na wiele nie pozwoliliśmy. Wyjazdy nam nie służą – mówi trener Przełomu, Adam Śliwa.

Po tej kolejce Przełom zachował 5 pozycję w lidze. Kolejny mecz nasza drużyna również rozegra na wyjeździe. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę w Bystrej o godzinie 15.